Architektura 21szego wieku : Nanjing Ekologiczna i Technologiczna Wyspa / AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting

Dzięki uprzejmości AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting Położony na rzece Yangzi na północny-wschód od Nanjing w prowincji Jiangsu, propozycja ekologicznej i technologicznej wyspy Nanjing, autorstwa AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting, składa się z projektu strategia dla delty Yangzi i prowincji Jiangsu.
Celem jest zdefiniowanie nowego wizerunku miasta Nanjing, przekształcenie go w otwartą gospodarkę, rozwój ekotechnologicznych gałęzi przemysłu i nowoczesnych usług, wprowadzanie innowacji za pomocą istniejących mechanizmów i wdrażanie lokalnej strategii rozwoju przekraczania rzeki Yangzi .
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt jest ukierunkowany na miasto w celu zachowania maksymalnej powierzchni rolnictwa i zieleni na terenie.
To pozwala nam zaprojektować projekt, w którym odbywa się urbanizacja.
przez krajobraz.
Stąd też woluminy miejskie znajdują się na obrzeżach wyspy w sposób, który pozwala na przejście zielonego pokosu z północy na południe.
Projekt opiera się zatem na koncepcji wewnętrznych wysp , które otwierają się na rzekę pól , która zachowuje widok nowych dzielnic na zachód od rzeki od krawędzi istniejącego miasta.
Dzięki uprzejmości AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting to.
Zawarte.
Podejście do urbanizacji ujawnia także zielony kręgosłup, który wyłania się z istniejącego układu rolniczego.
Układ ten jest zatem utrzymywany, skręcony, ściskany i rozciągany, aby stworzyć poczucie dynamiki i ruchu.
Zawiera .
urbanizacja w ten sposób otwiera się na zewnątrz strony, co tworzy dialog między wyspą a miastem, co sprawia, że musimy pracować z panoramą i planem miejskim, a także z przestrzeniami publicznymi połączonymi z brzegiem rzeki.
Dzięki uprzejmości AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting Proponujemy układ drogowy, który jest spójny z koncepcjami urbanistycznymi i krajobrazowymi, a także zgodnie z kwestiami ekonomicznymi.
Chodzi o stworzenie głównej osi północ-południe, która przecina wyspę, obsługując każdą dzielnicę.
Oprócz tego sieć dróg drugorzędnych zapewnia połączenia drugorzędne i łączy krawędzie wyspy, wykorzystując istniejące tamy i łącząc połączenia wschód-zachód, które umożliwiają przeprawę przez wyspę.
Dzięki uprzejmości AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting Architekci: AAUPC Agence Patrick Chavannes + GCA Design Consulting Lokalizacja: Nanjing, Jiangsu, Chiny Współpracownicy: Zhou Xinli, Gwenael Massot, Damien Oberle, Loic Brenterc.
H Projektant: AAUPC, Guangzhou Institute of Urbanism Klient: Komisja Administracyjna Projektu na Ekologiczną i Technologiczną Wyspę China-Singapore w Nanjing / Firma deweloperska dla chińsko-singapurskiej ekolo- gicznej i technologicznej wyspy w Nanjing Program: Konkurs na projekt urbanistyczny chińsko-singapurskiej ekolo- gicznej i technologicznej wyspy w Nanjing Zakres prac: konkurs urbanistyczny Rola: Zwycięzca, ogólna rola urbanistyczna restrukturyzacja terenu / przebudowa krajobrazu / rozwój gospodarczy / układ drogi / projekt urbanistyczny / projekt główny / projekt operacyjny Powierzchnia terenu: 15 km.
Koszt: 000 000 RMB
[podobne: vitopend 100 instrukcja serwisowa, ranking okien, inbag bartoszyce ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kesony kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny olx wągrowiec