Posts Tagged ‘montaż smt’

Budownictwo wczoraj i dzis : Zwycięski zespół ogłoszono dla ekspansji w Moskwie

Tuesday, May 29th, 2018

Dzięki uprzejmości CCPG międzynarodowe jury wybrało Capital Cities Planning Group (CCPG), anglo-amerykański zespół, w skład którego wchodzą Gillespies, John Thompson & Partners i Buro Happold, jako zwycięzcy w zakresie projektowania i planowania nowego Okręgu Federalnego w Moskwie.
Wcześniej w tym roku rosyjski rząd federalny ogłosił, że podwaja terytorium Moskwy, aby umożliwić jej rozwój w konkurencyjnej światowej stolicy XXI wieku.
W odpowiedzi Genplan, planista miasta w Moskwie, wyznaczył obszar 155 km2 na południowy zachód od miasta dla nowego Federalnego Centrum Rządowego, mającego na celu złagodzenie zatłoczenia śródmieścia poprzez przeniesienie głównego pracodawcy stolicy.
Dziesięć międzynarodowych zespołów zaproszono do opracowania strategii i projektów dla regionu podczas sześciomiesięcznego, trójstopniowego konkursu.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. …read more

Architektura 21szego wieku : Studio Gang przełamuje podstawy Centrum Arcus w Kalamazoo College

Tuesday, May 29th, 2018

Noc.
Studio Gang Architekci Studio Gang Architekci i Kalamazoo College ogłosili plany rozpoczęcia prac 9 października o godz.
16 w nowym budynku kampusu, w którym mieści się Centrum Arcus Center for Social Justice Leadership w południowo-zachodniej części stanu Michigan.
Centrum murarskie z drewna o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych będzie pierwszą na świecie budową celu rozwoju przywództwa w zakresie sprawiedliwości społecznej, integrującą przestrzeń studiów, spotkań i wydarzeń, w której studenci, wykładowcy, uczeni przyjezdni, przywódcy sprawiedliwości społecznej i członkowie publiczność zgromadzi się, by zaangażować się w rozmowę i działania mające na celu stworzenie bardziej sprawiedliwego świata.
Zestaw do wypełnienia jesienią 2013 r., Arcus Center jest ukierunkowany na certyfikat LEED Gold. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Wnętrza Część I

Thursday, May 3rd, 2018

Po naszym podsumowaniu prac według kategorii, w tym tygodniu przedstawimy Wam wybór Wnętrz, które wcześniej były prezentowane w ArchDaily.
Contrapunto Bookshop Contrapunto, zaprojektowany przez Lipthaya + Cohn + Contenla, to chilijski sklep z książkami, który specjalizuje się w architekturze, projektowaniu, sztuce, fotografii i książkach ilustrowanych.
Zaprosili nas do opracowania nowej koncepcji dla ich najnowszego sklepu.
Atmosfera, architektura i wzornictwo powinny stanowić wsparcie dla świata książek i zapewniać przyjemne środowisko, w którym główną rolę odgrywały treści i estetyka książek.
Projekt powinien rozwiązać problem współistnienia trzech głównych tematów książki: książek ilustrowanych, powieści i książek medycznych (czytaj więcej.) Dwie rezydencje w Nowym Jorku Podczas wizyty w Gage Clemenceau Architekci dowiedzieliśmy się o ich procesie projektowania i badaniach nad budowaniem nowych form poprzez różnorodne strategie projektowania to od zastosowania oprogramowania do projektowania samochodów do dużego uzależnienia od zrobotyzowanych cyfrowych narzędzi produkcyjnych. …read more

Nowoczesna architektura : ORDOS 100 # 5: HHF

Thursday, May 3rd, 2018

Ta willa znajduje się w projekcie działki ORDOS.
Architekci: HHF Architects Lokalizacja: Ordos, Mongolia Wewnętrzna, Chiny Zespół projektowy: HERLACH HARTMANN FROMMENWILER z Nicole Baron, Daichi Takano, Kohsuke Uesugi i Christian Weyell Rok budowy: 2008 Rok budowy: 2009 Kurator: Ai Weiwei, Pekin, Chiny Klient: Jiang Yuan Water Engineering Ltd, Mongolia Wewnętrzna, Chiny Obszar serwisu: 1,521 m2 Powierzchnia zbudowana: 925 m kw.
Fizyczny kontekst projektu Ordos 100 ogranicza się do warunków klimatycznych i kilku przepisów zawartych w planie generalnym wykonanym przez FAKE Design.
W ramach Ordos 100 projekt ten jest po prostu domem HHF.
Jest to kwestia wynikająca z faktu, że 99 innych architektów jednocześnie i niezależnie planuje 99 domów z identycznym programem w ramach tego samego planu głównego. …read more