Nowoczesna architektura : Postopolis! LA

Postopolis! to wydarzenie blogujące o architekturze, które rozpoczęło się w 2007 r., hostowane przez Storefront for Art and Architecture, jako wspólne wydarzenie Inhabitat, Subtopia, City of Sound i BLDGBLOG.
A teraz cieszę się, że mogę ogłosić to w drugiej wersji Postpolis! przenosi się do Los Angeles i ArchDaily został zaproszony !!!! Będziemy wspólnie organizować wydarzenie związane z architekturą i wszystkimi związanymi z nim rzeczami (krajobraz, urbanistyka, polityka, historia i długa lista) w mieście domów studium przypadku, autostrad i gwiazd filmowych.
Od wtorku, 31 marca do soboty, 4 kwietnia 2009 r., Trwającego od 17 do 23, każdego dnia będziemy mieli podmuch architektury, dyskusje z tyłu do tyłu, wywiady, panele, pokazy slajdów, filmy i imprezy (co czy impreza architektoniczna bez imprezy.) zaprojektowana, aby popchnąć architekturę i krajobraz do wirtualnej rzeczywistości.
Zaangażowane są następujące blogi: David Assael i David Basulto z Plataforma Arquitectura i ArchDaily (Santiago, Chile / Nowy Jork, USA) Jace Clayton z Mudd Up! (New York City, USA) Régine Debatty od zarabiania pieniędzy nie sztuki (Europa) Bryan Finoki z Subtopii (San Francisco, USA) Dan Hill z City of Sound (Sydney, Australia) Geoff Manaugh z BLDGBLOG (San Francisco, USA) Każdy noc Postopolis będzie bezpłatna i otwarta dla publiczności, dzięki czemu możesz wpaść o każdej porze.
Pełny terminarz wszystkich prelegentów i tematów zostanie wkrótce ogłoszony.
Tymczasem możesz sprawdzić Postopolis! Strona LA w witrynie Storefront for Art and Architecture lub dołącz do strony Event na Facebooku (pamiętaj, aby dołączyć do naszej grupy również na FB!).
Mam nadzieję, że wszyscy nasi czytelnicy z Los Angeles i pobliskich miejscowości będą mogli uczestniczyć, ponieważ bardzo miło będzie spotkać się osobiście podczas imprezy.
Wkrótce będziemy mieli więcej informacji na ten temat, więc bądźcie czujni! Postopolis! LA jest sponsorowane przez Storefront for Art and Architecture oraz ForYourArt i będzie częścią Los Angeles Art Weekend.
The Postopolis! logo zostało zaprojektowane przez Joe Alterio.
[patrz też: głębokość przemarzania, olx wągrowiec, instalacja odgromowa schemat ]

Tags: ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: instalacja odgromowa schemat olx pl szczecin