Budownictwo i architektura : Podsumowanie AD: Architektura instytucjonalna Część I

Podążając za naszym.
Round Up ., kategoria w ten piątek jest Architektura instytucjonalna.
Ciesz się tym wyborem naszych wcześniej opublikowanych prac.
Siedziba główna Frexport Zaprojektowany przez CC Arquitectos.
Rezygnując z marketingu budynku, przełożonego na kontakt z naturą (główne produkty firmy), biura firmowe zostały uznane za otwarte, zbudowane z rozbiórki ścian działowych, aby stać się częścią sąsiadujących ogrodów.
Trzy kondygnacje zostały utworzone przez lekkie betonowe równoległościany, które więcej niż zawierają, zostały stworzone do wchłonięcia.
A dzięki różnym programom w nich zawartym projekt otaczający ich krajobraz (czytaj więcej.) Siedziba Dolce & Gabbana Nowa siedziba D & G w Mediolanie, Studio Piuarch, zawiera salony do kolekcji, biura, restauracji i seria przestrzeni obrazów, na łącznej powierzchni 5000 metrów kwadratowych.
Dwa budynki z lat dwudziestych i sześćdziesiątych, z widokiem na trzy ulice, łączą się w kompleks z pięcioma kondygnacjami naziemnymi i dwoma piwnicami.
Projekt oparty jest na architektonicznej zasadzie wielkiego rygoru, z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak biały kamień Namibii, szkło i nieukończona blacha stalowa (czytaj więcej.) Biura ekopluterów Budynek, autorstwa Ivána Bravo, znajduje się w strefie peryferyjnej Lo Boza, Chile.
Kiedyś przeznaczono go na wysypisko odpadów, jest teraz strefą przemysłową miasta pozbawioną miejskich odniesień.
Konieczne było rozwiązanie dwóch różnych sytuacji programowych; Biura administracyjne i służby personelu.
Ograniczenia kosztowe wymagały, aby oba programy były przechowywane w jednym obiekcie, ale pod ścisłą kontrolą.
Zastosowana strategia polegała na rozdzieleniu obu obszarów korytarzem obejmującym całą długość budynku (czytaj dalej.) Kwatera Główna DVF Zaprojektowana przez WORK AC, budynek siedziby dla Diane von Furstenberg (DVF) Studio, firmy zajmującej się projektowaniem mody, jest nowa, sześciokondygnacyjna struktura zbudowana za dwiema charakterystycznymi fasadami w nowojorskiej dzielnicy Meatpacking District.
W budynku mieści się flagowy sklep firmy, sala wystawienniczo-eventowa o powierzchni 5000 SF, biura projektowe i administracyjne dla 120-osobowej załogi, apartament dla kadry kierowniczej oraz prywatny apartament typu penthouse.
Aby zmaksymalizować naturalne światło, w lustrze zainstalowano serię lusterek heliostatycznych.
(czytaj więcej.) Hunter Douglas Plant Projekt dla Hunter Douglas Chile jest połączeniem nowej pracy, recyklingu istniejących przestrzeni wraz z tworzeniem reorganizacji i przyszłego planu rozwoju zakładu przemysłowego, który wytwarza metalowe fasady, perskie żaluzje i zasłony.
Zakład miał nieorganiczny wzrost, ze względu na pierwotny niezrealizowany plan relokacji, wybierając zamiast tego kupić serię magazynów od sąsiedniej firmy.
Projekt polegał na ustaleniu ogólnego planu generalnego dla kompleksu, który uwzględnia przyszły rozwój (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: anna siemienowicz, piec kondensacyjny cena, szamba plastikowe ceny ]

Tags: ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: schenker cennik vitopend 100 instrukcja serwisowa