Budownictwo i architektura : ORDOS 100 # 18: I | K Studio

Ta willa znajduje się w projekcie działki ORDOS.
Architekci: I | K studio.
Mariana Ibanez, Simon Kim Lokalizacja: Ordos, Mongolia Wewnętrzna, Chiny Zespół projektowy: Chris Shusta, Anthony Dimari, Juta Cinco, Aimee Epstein, Michael Powers, Elizabeth Bishop, Carnaven Chiu Konsultant budowlany: Paul Kassabian Rok wydania: 2008 Rok budowy: 2009 Kurator : Ai Weiwei, Pekin, Chiny Klient: Jiang Yuan Water Engineering Ltd, Mongolia Wewnętrzna, Chiny Obszar budowy: 1000 m2 aprox Nasza strategia projektowa rozpoczyna się od artykulacji krajobrazu w systemie tarasów związanych pomiarami.
Wszystkie krawędzie są wektorami, które mają początek, kierunek i wielkość.
W związku z tym można je wykorzystać do przetwarzania trzeciego wektora, który jest produktem krzyżowym.
Wyprowadzone pionki są nie tylko markerami modeli matematycznych, ale są tutaj używane jako narzędzie do projektowania.
Rozciągnięcie wektora produktu krzyżowego, dom jest zbiorem tarasowych pól, które przylegają do programowych elementów domu 1000sqm; skomponowany w określony sposób, aby umożliwić szeregowe rozwijanie obrazów, które generują widoki domu w sekwencji filmowej.
Dom 4-2-1 składa się z ruchu od czterech do dwóch do jednego, który rozwija się z ziemi, gdzie znajdują się 4 oddzielne wieże, które wspinają się w górę do dwóch wież i łączą się w końcowy, pojedynczy poziom.
Ten prosty system bifurkacji jest wzmacniany przez podziały programowe, które rzucają wyzwanie organizacji typowego domu.
[podobne: kesony, szamba plastikowe ceny, kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: impregnacja więźby dachowej kowalczyk materiały budowlane schenker cennik