Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Sports Architecture Part I

Po pierwszym przeglądzie Bibliotek, teraz przenosimy naszą selekcję na Budynki Sportowe, które wcześniej były prezentowane na AD: Sports Hall Bale Bale (Valle w języku włoskim) to małe miejsce na Istrii z populacją 1000 osób.
Nowa hala sportowa przy 3HLD sąsiaduje ze starą szkołą, a ze względu na wielkość samej wioski, gdzie ten budynek jest drugim co do wielkości po kościele, będzie również wykorzystywany jako obiekt publiczny na różne spotkania towarzyskie.
Rozmiar budynku został określony przez boisko do koszykówki i zmodyfikowany przez dodatkowe udogodnienia na galerii: centrum fitness i sauna, a szatnie są planowane jako przedłużenie szkoły (czytaj dalej.) The Ring Stadium to Projekt OFIS jest wynikiem zwycięskiej rywalizacji w 1998 roku.
Działka, która służyła jako wielofunkcyjne boisko sportowe, znajduje się w centrum miasta.
W latach sześćdziesiątych zbudowano mały trybun wzdłuż jednego z pól, pokrytego ogromnym, betonowym łukowym dachem.
Podsumowanie polegało na przekształceniu boiska w stadion piłkarski i rozbudowie istniejącego budynku z zadaszonymi trybunami (12.500 widzów, VIP i zapleczem prasowym) oraz dodatkowym programem publicznym, takim jak 4 duże sale gimnastyczne, klub fitness z basenami, sklepami i restauracjami (przeczytaj więcej.) Insular Athletics Stadium Zaprojektowany przez AMP, w dzielnicy Tincer, na przedmieściach Santa Cruz de Tenerife, w pobliżu granic między miastem, górami i autostradą, znajduje się nowe Tenerife Athletics Center, monumentalny projekt skala co odzwierciedla pochodzenie wulkaniczne w formalizacji krateru ze zboczami, które są unieruchomione dzięki cyklopowym skałom wulkanicznym, które je pokrywają, tworząc obraz, który wywołuje piroklastyczny stożek.
Ta pojedyncza mocna propozycja rozwiązuje program, który integruje szereg różnych zastosowań, w ramach jednoczącego skamieniałego płaszcza (czytaj więcej.) Wewnątrz Herzog & de Meuron Ptasie Gniazdo Widzieliśmy mnóstwo zdjęć zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego dziedzińca Gniazdo ptaka Herzog i de Meuron w Pekinie podczas ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
Ale to, czego nie widzieliśmy, to przestrzeń pośrednia we włóknach gniazd, przestrzeń, która wyglądała niesamowicie na wczesnych renderach.
Ale dzięki Edgarowi Gonzalezowi możemy zobaczyć kolorowe inicjały Ptasiego Gniazda poprzez Manuela Oca.
S Flickra (zdjęcia tutaj.) Slowtecture Ten kompleks, Shuhei Endo, musiał przejrzeć przestrzeń dziewięciu kortów tenisowych w tym sąd centralny na 1500 miejsc.
Generalnie, gdy budowany jest budynek z wieloma miejscami siedzącymi, nakłada się szereg ograniczeń prawnych.
Wiele trudności miało miejsce w procesie tworzenia całej przestrzeni bez żadnej bariery.
W środku kopuły centralny dziedziniec został zatopiony 6m poniżej poziomu gruntu, aby usunąć to ograniczenie.
Standardowy system ramki kosmicznej obejmuje wymaganą przestrzeń do uzyskania tej ogromnej przestrzeni (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: olx wągrowiec, kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny, płytki na płycie osb ]

Tags: ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bufor ciepła impregnacja więźby dachowej