Architektura: Biennale w Wenecji 2012: Le quattro stagioni. Larchitecttura del Made we Włoszech da Adriano Olivetti alla Green Economy / Italy Pavilion

Nico Saieh Temat XIII Międzynarodowej Wystawy Architektury, Wspólny teren, wydaje się szczególnie trafny w opisie poczucia relacji i relacji, która jest jedną z głównych cech Włoch w rozwoju badań i dociekań kulturalnych.
Związek ten zawsze był osiągany poprzez odwoływanie się i wymianę nie tylko z zakresu współczesności, ale także przeszłości i naszej zawsze fascynująco namacalnej historii.
Od Maddaleny Ragni: Ministerstwo Dziedzictwa Kulturowego i Działań wykorzystało tę okazję jako podstawę do porównania wyboru projektu kuratorskiego, który zostanie zaprezentowany w pawilonie włoskim.
W tym roku MiBAC, za pośrednictwem dyrektora generalnego ds.
Krajobrazu, sztuk pięknych oraz sztuki współczesnej i architektury, postanowił mianować kuratora włoskiego pawilonu organizując konkurs porównawczy, w którym kandydaci zostali poproszeni o przedstawienie projektu, który najlepiej reprezentują obecne włoskie badania architektoniczne i śledztwo.
.
Nico Saieh W związku z tym ministerstwo zaprosiło kandydatów, którzy w kontekście współczesnej architektury włoskiej pracowali w wielu uzupełniających się dziedzinach badań i dociekań, i którzy w związku z tym byli w stanie reprezentować różne punkty widzenia na temat złożonej panoramy obecnego stanu rzeczy.
architektura we Włoszech.
Szczególną uwagę zwrócono na potrzeby rozwoju społecznego i gospodarczego, a także na młodsze pokolenia, które stanowią podstawę naszych przyszłych badań i rozwoju.
.
Nico Saieh W tym celu Ministerstwo określiło konkretne obszary działalności, w tym krytykę, badania historyczne, projektowanie i dziennikarstwo.
Ministerstwo ustanowiło także linie tematyczne, które uosabiają główne obszary działalności instytucjonalnej Ministerstwa w zakresie współczesności, a mianowicie: polityka miejska i miejska, zrównoważony rozwój, zmieniający się krajobraz, własne propozycje terytorialne wspólnoty, nasze dziedzictwo kulturowe, i współczesne podejścia do odzyskiwania i modernizacji architektury.
.
Nico Saieh Zwycięski projekt, złożony przez architekta Luca Zevi, zinterpretował intencje Ministerstwa, proponując lekturę współczesności poprzez odwołanie się do konkretnych, znaczących doświadczeń z naszej niedawnej przeszłości.
Jeden z takich przykładów, jak Adriano Olivetti, jest nadal jednym z najbardziej zaawansowanych eksperymentów na międzynarodowym poziomie relacji między światłym biznesem, innowacjami technologicznymi, a badaniami architektonicznymi i artystycznymi, współpracującymi ze sobą, aby zapewnić jakość pracy i jakość życia.
Efekt końcowy to nie tylko model organizacyjny i praktyczny, ale także przykład naszego dziedzictwa kulturowego, które należy zachować.
.
Nico Saieh Jedną z centralnych części projektu kuratorskiego jest skupienie się na pojawiających się tematach i wyzwaniach w najbliższej przyszłości, w tym na produkcji energii i żywności, a to z kolei stanowi połączenie z innym ważnym międzynarodowym wydarzeniem, które ma się odbyć w Włochy.
Expo 2015, które odbędzie się w Mediolanie i do którego pawilon poświęci określoną sekcję.
.
Nico Saieh.
Nico Saieh
[patrz też: olx wągrowiec, vitopend 100 instrukcja, kocioł gazowy kondensacyjny jednofunkcyjny ]

Tags:

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: impregnacja więźby dachowej