Architektura 21szego wieku : Mark Magazine # 17

W grudniowo-styczniowym wydaniu magazynu Mark Magazine pojawił się nowy projekt, bardziej przejrzysty i prosty, ale z taką samą jakością.
Bardzo elegancka czarno-biała kompozycja ze świetlikami z domu Torafu w Kohoku jest opisana na końcu.
Teraz przejdźmy do treści tego problemu.
Tablica ogłoszeń zawiera 29 niesamowitych, niezmontowanych (jeszcze) projektów z całego świata.
Widzimy zwykłych podejrzanych, takich jak OMA (23 St St NY), Herzog & de Meuron (56 Leonard st), JDS, FOA, BIG (duński pawilon dla Szanghaju 2010) i MVRDV, w połączeniu z obiecującymi pracami LAVA, anOtherArchitect, poly.m .ur, Q Lab, RAU, Juice Arkitektur, KLNB i więcej praktyk, z których na pewno usłyszymy w przyszłości.
Z drugiej strony Cross Cross prezentuje niesamowite prace wykonane przez Rudigera Lainera, OFIS (Koronkowe apartamenty), Tangrama, Hiroyukiego Fukuyamę, Davida Adjaye, Barkowa Leibingera (Campus Restaurant i Event Space), Stefana Straussa, Marlies Rohmer, Konigsberger & Vanucchi (Top Towers), Sancho-Madridejos, S + A Arquitectos, Anna i Eugeni Bach, Asif Kahn, Mei Architecten, Substancja, Coll-Barreu Arquitectos (Basque Health Department Headquarters), Archivirus, Marcio Kogan, John Wardle Architekci, HHF Architects, Maurer United Architekci, SSM Architekten (Kunsthaus Art House Extension), 4A Architekten i Takeshi Hosaka.
Ta sekcja zawiera także interesujący artykuł na temat prywatyzacji wody na całym świecie, Theo Deutinger i Romuald Dehio.
Na Viewpoint znajdujemy obszerne omówienie dwóch młodych praktyk, w tym wywiadów i projektów: Lekker Design i Tatiana Bilbao.
Miałem szansę przeprowadzić wywiad z Tatianą Bilbao miesiąc temu, młodym obiecującym meksykańskim architektem z budową w Meksyku i Chinach, a także niesamowitymi projektami w dziedzinie rozwoju i budowy, które z pewnością będą punktem odniesienia w niedalekiej przyszłości.
Long Section oferuje prace od Zandbelt & Van Den, Suppose Design Office, Unsangdong Architekci, Dominique Perrault, Jan Demuynck Architecten.
Zawiera również szczegółowy raport na temat Harmonii 57 autorstwa Triptyque, imponującego zielonego budynku.
.Dwa z gatunku.
porównuje podobne projekty autorstwa Akihisy Hirata (Ienoie) i Torafu (Kohoku House), dwóch domów w Japonii o podobnym wyglądzie formalnym, ze świetlikami nad otwartym planem.
Oba projekty są porównywane od strony do strony, co ujawnia ich różnice.
Osobiście uwielbiam to podejście do zunifikowanej przestrzeni dla domu.
Obszar usług przedstawia innowacyjne praktyki architektoniczne i ich podejścia do technologii budowlanych: Manuelle Gautrand, Realities Unitied, Origins Architects, Kennedy & Violich, Studio Roosegaarde i Babs Haenen.
Kolejny świetny numer Mark Magazine, który wciąż jest moimi projektami, które prezentowane są na różne sposoby, co nadaje tej publikacji więcej dynamiki.
Kliknij tutaj, aby uzyskać pełną subskrypcję Mark Magazine.
Kliknij tutaj, aby kupić jedną wersję Mark Magazine.
[patrz też: odległość szamba od granicy, blachodachówka ruukki, głębokość przemarzania ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: inbag bartoszyce instalacja odgromowa schemat kalkulator współczynnika u